Klucze Gdańsk

Zamki

Oferujemy okucia drzwi takiej ka zamki nawierzchniowe oraz wpuszczane. Na miejscu doradzimy także jaki produkt sprawdzi się najlepiej przy zabezpieczeniu Twoich drzwi i Twojego domu przed nieproszonymi gośćmi.

WIESZ DOKŁADNIE CZEGO SZUKASZ? ZADZWOŃ I SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ!

Wkładki

Odpowiednio dobrana wkładka zapewnia najwyższy możliwy standard bezpieczeństwa. Najwyższej jakości produkty znajdujące się w naszej ofercie znajdą zastosowanie w każdych drzwiach. Na miejscu doradzimy także wszystkim osobom, które nie są pewne jaki produkt zastosować w zabezpieczeniu swoich najbliższych. 

Kłódki

Te mniejsze i te spore, wszystkie znajdą państwo w naszym asortymencie. Niezależnie od zastosowania dobierzemy dla Państwa zabezpieczenie najlepiej nadające się zabezpieczenia Państwa mienia. 

Jako dystrybutor produktów firmy LOB posiadamy w ofercie certyfikowane produkty antywłamaniowe.

Fachowa pomoc i znane marki

Kłódki, wkładki, zamki mniejsze i większe . Wszystkie znajdą Państwo w naszym asortymencie. Niezależnie od zastosowania dobierzemy dla Państwa zabezpieczenie najlepiej nadające się do zabezpieczenia Państwa mienia. 

Jako dystrybutor produktów firmy: Gerda, LOB Assa Abloy, Yeti, Wilka, Dierre, Mul-T-Lock, Wink Haus, GeGe, Kaba, McM, Yale, Abus, Cisa,  GJM  posiadamy w ofercie zwykłe jak i certyfikowane produkty antywłamaniowe.