Klucze Gdańsk

Chemia z Niemiec

Oferujemy szeroki wybór produktów najwyższej jakości chemii z Niemiec. Oryginalna chemia gospodarcza znanych i cenionych na rynku marek niemieckich, o wysokiej wydajności oraz wysokiej skuteczności dostępna jest dla Ciebie w naszym lokalu przy ulicy Kocurki 3 w Gdańsku. Z tymi produktami usuniesz plamy z odzieży, umyjesz naczynia i posprzątasz wszelkie pomieszczenia. Pozbycie się kamienia z łazienki, zaschniętych plam z kuchni czy odbarwień z podłogi nie będzie już wyzwaniem. 

Sprawdź cały asortyment i wybierz, który środek znajdzie zastosowanie w domu, a który w biurze.

chemia z Niemiec

Proszki, żele i płyny do prania

Wysokiej jakości środki piorące zapewniają czystość, świeży zapach i co ważne nie niszczą kolorów pranych tkanin.

Środki do zmywarek

Stosowanie preparatów najwyższej jakości sprawia, że nawet starsze urządzenia zaczynają nam służyć jak wtedy, kiedy były nowe. Usuwają zanieczyszczenia z bardzo zabrudzonych naczyń.

Środki czyszczące

Sporą cześć domowego budżetu przeznaczamy na środki czystości. kupując preparaty najwyższej jakości czyścimy, szybciej, wydajniej a preparaty starczają na dłużej.

Żele do mycia

Najwyższej jakości preparaty do mycia ciała dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Szukasz konkretnego produktu??

Zadzwoń - 660 251 779

Lśniący dom i pachnące pranie

Produkty chemiczne z Niemiec uważane są za najlepsze środki czystości dostępne na Europejskim rynku. Polskie domy doceniają ich skuteczność od wielu lat  znajdując zastosowanie we wszystkich domowych pomieszczeniach. Wysokie skoncentrowanie substancji czyszczących znacząco ułatwia utrzymanie porządku w każdym domu i sprawia, że ten sam produkt przeznaczony na rynek niemiecki wystarcza na więcej użyć, niż ten,  kupiony w rodzimym sklepie.