Klucze Gdańsk

Artykuły Hydrauliczne

Asortyment w naszym sklepie pomoże przy każdym większym i mniejszym przedsięwzięciu hydraulicznym. Sprawdź naszą ofertę na miejscu gdzie możesz również uzyskać pomoc w doborze odpowiedniego elementu bądź zadzwoń i zapytaj czy szukany przez Ciebie element dostępny jest na miejscu.

Kolanka

Okazało się, że rury nie łączą się pod takim kątem jaki przewiduje projekt? Sprawdź nasz asortyment i znajdź kolanko, które rozwiąże Twój problem. Na miejscu doradzimy take jaki produkt najlepiej pomoże Twojej instalacji.

Zawory

Elementy instalacji wodociągowej dostępne w ofercie naszego sklepu pozwolą Ci  odciąć źródło wody tam gdzie to konieczne. Zadzwoń i sprawdź czy posiadamy produkt, którego szukasz lub przyjdź do nas, chętnie doradzimy.

Wiesz dokładnie czego szukasz? Zadzwoń i sprawdź dostępność!

Wężyki

Węże zasilające, węże do wody, wężyki do baterii. Wszystko czego potrzebujesz do połączenia elementów instalacji hydraulicznej w Twoim domu. 

Uszczelki

Posiadamy w ofercie uszczelki hydrauliczne, które znajdą zastosowanie w każdej instalacji domowej. Produkty dostępne w naszym sklepie uchronią Cię przed zalaniem sąsiadów.